‫ اخبار

تغییر زمان وبینار مدیریت ثروت در عصر تحول دیجیتال

زمان وبینار «وبینار مدیریت ثروت در عصر تحول دیجیتال» جناب آقای مهندس زنگنه از تاریخ 17 خرداد به تاریخ 19 خرداد تغییر کرده است.

رونمایی از مرکز اقتصاد هوشمند و تحول دیجیتال شریف در وزارت اقتصاد

وزارت اقتصاد عصر روز گذشته (11 خردادماه) از دو سامانه محیط آزمون تنظیم‌گری(سندباکس) بازار سرمایه و مرکز تعالی اقتصاد هوشمند و تحول دیجیتال شریف رونمایی کرد. به گفته رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در سندباکس بازارسرمایه ایده‌های جدید که پیشتر کنار گذاشته شدند، در محیط ‌آزمون به خوبی و به دور از محدودیت‌ها فرصت رشد پیدا می‌کنند. در این نشست همچنین وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه رمزارزها قابلیت دور زدن تحریم‌ها را دارند؛ اما باید با استخراج‌های غیرقانونی مقابله کرد، اعلام کرد که درمورد رمزارزها به معاونت اقتصادی ماموریت داده شده و از بخش خصوصی خواست تا نظرات و پیشنهادهای خود را در این زمینه عرضه کنند.

در این مراسم همچنین از مرکز تعالی اقتصاد هوشمند رونمایی شد. این مرکز در دانشگاه شریف راه‌اندازی شده و قرار است اکوسیستمی شکل بگیرد تا استارت‌آپ‌ها بدون دغدغه بتوانند فعالیت کنند. از اهداف راه‌اندازی این مرکز کمک به خلق فرصت‌ها برای کسب‌وکارهای جدید و اشتغال‌زایی مبتنی بر پیشران‌های تحول دیجیتال است. در این مرکز قرار است تحولات و پیشرفت‌های جهانی اقتصاد هوشمند رصد شود، دوره آموزشی برای اساتید و معلمان و مدیران و دانش‌آموزان درحوزه اقتصاد هوشمند برگزار شود. خدمات، طراحی و مشاوره و نظارت در پروژه‌های اقتصاد هوشمند ارائه شود و نقشه راه و آینده‌پژوهی در خصوص به کارگیری فناوری‌های روز در صنایع مختلف تدوین شود.


متن کامل خبر: https://fabanews.ir/?p=16898